świerk srebrny

Świerk srebrny to choinka o regularnym kształcie. Świetnie nadaje się do sadzenia pojedynczo, jak i w grupach. Jest jednym z najpopularniejszych drzewek, jakie wykorzystuje się przy aranżacji terenów zielonych. Warto skorzystać z naszej bogatej oferty świerku srebrnego w korzystnej cenie.

świerk srebrny cena
Świerk w donicy
Jakość Wysokość Ilość na palecie
Standard 100-125cm 110
Standard 125-150cm 90
Standard 150-175cm 70
Świerk cięty
Jakość Wysokość Ilość na palecie
Standard 150-180cm 110
Standard 180-200cm 90
Standard 200-250cm 80

Dostojny wygląd świerka srebrnego doceniany jest przez ogrodników. Dzięki dużej odporności na niekorzystny klimat oraz tolerancji na suche warunki, świerk srebrny doskonale radzi sobie w miejscach, gdzie niemożliwy byłby prawidłowy rozwój innych gatunków żywych choinek, na przykład ze względu na zanieczyszczenie powietrza. Występuje wiele jego odmian o różnych charakterystykach, które dają im możliwość rozwoju w różnorodnych warunkach. Przetrwa także na piaszczystym podłożu. Jest dlatego dobrym wyborem, jeśli drzewo ma zostać zasadzone w środowisku miejskim. Można z nich stworzyć atrakcyjne wizualnie szpalery oraz żywopłoty. To wszystko sprawia, że jest niezwykle popularny w przestrzeni publicznej.
Wrażenie sprawia wysokość świerków srebrnych, ponieważ w naszych warunkach klimatycznych mogą mieć nawet do 20m. Naturalnie występuje przede wszystkim w Ameryce Północnej. W Europie pojawił się w XIX w. i od razu zdobył dużą popularność na naszym kontynencie. Okazale prezentuje się w ogrodach i parkach.
Dokładamy najwyższych starań, aby oferowane przez nas drzewka w ofercie świerk srebrny standard nie zawiodły oczekiwań klientów. Warto sięgnąć po nie i móc cieszyć się majestatyczną, imponującą choinką na święta. Ponadto nasze świerki srebrne dostępne są w atrakcyjnej cenie. Jakość naszych drzew z pewnością Państwa nie zawiedzie. Zachęcamy serdecznie do wyboru ichoinki.pl.

świerk srebrny