świerk pospolity

Świerk pospolity 1 klasa, który znajduje się w naszej ofercie, to propozycja zakupu dla odbiorców hurtowych lub też większych odbiorców detalicznych.

swierk pospolity donica
Świerk w donicy
Jakość Wysokość Ilość na palecie
Premium 60-80cm 140
Premium 80-100cm 120
Premium 100-120cm 100
Świerk cięty
Jakość Wysokość Ilość na palecie
Premium 100-150cm 170
Premium 150-200cm 130
Premium 200-250cm 80

Świerk pospolity to jedyny gatunek tego drzewa, który występuje naturalnie na terenach naszego kraju. Jest popularną choinką bożonarodzeniową, jak też rośliną ozdobną, którą sadzi się na terenach publicznych parków lub prywatnych ogrodów. Spotyka się drzewa, które mają nawet 50 metrów wysokości.

Sadząc go, pamiętać należy o kilku ważnych rzeczach. Świerk pospolity sprawdza się przede wszystkim na glebach świeżych. Powinien mieć także zapewnione powietrze o odpowiedniej wilgotności oraz odpowiednią temperaturę. Zanieczyszczenia miejskie niezbyt mu sprzyjają. Stosuje się go jednak w żywopłotach, ponieważ jest dobrze przystosowany do strzyżenia igieł. Świerk pospolity znany jest wielu ludziom jednak głównie z tego, że pełni w naszych domach rolę choinki, która daje charakterystyczny, klimatyczny zapach. Wielu z Państwa nie wyobraża sobie rodzinnej wigilii bez obecności tego drzewka w domu.

Świerk pospolity pierwszej klasy, który znajduje się w naszej ofercie, dostępny jest zarówno dla odbiorców hurtowych, jak też większych odbiorców detalicznych. Nie mamy sztywnych cen, kwoty podlegają indywidualnej negocjacji, w zależności od rodzaju, czy wielkości zamówienia. Wszystkie drzewka odpowiednio pakujemy w siatki ochronne i przygotowujemy do transportu. Na życzenie klienta możemy dostarczyć choinki pod wskazany adres. Wybierając ofertę ichoinki.pl dostaną Państwo zamówionego świerka pospolitego po korzystnej cenie, z miłą obsługą oraz bezpieczną i komfortową dla klienta dostawą. Zapraszamy.

Świerk pospolity na naszej plantacji