Nasza plantacja jest wiodącą Polską firmą specjalizującą się w uprawie oraz sprzedaży  choinek bożonarodzeniowych gdzie obszar Plantacji przekroczył już ponad 1000 Ha licząc w ścisłej produkcji 10. milionów choinek. Współpracujemy z Duńskim Parterem.

Nasiona dla naszej uprawy drzew uzyskuje się głównie z szyszek zebranych z duńskich plantacji, gdzie łagodny klimat ma wpływ na ich dalszy rozwój. Starannie dobieramy te obszary, gdzie sadzimy choinki w celu zapewnienia optymalnej uprawy i dostawy. Istnieje wiele czynników decydujących, które określają idealny kawałek ziemi do uprawy drzewek Bożonarodzeniowych  lokalizacja, temperatura, opady, gleby . Produkując w Kraju jesteśmy w stanie dostarczyć zupełnie świeży produkt, a jednocześnie ograniczyć koszty  transportu z korzyścią dla środowiska, gospodarki i zdolności do realizacji.

Jako innowacyjny i skonsolidowany sposób dostaw, który można dopasować do każdych sieci handlowych w Europie, niezależnie od ich wielkości. Możemy dostarczać w dużych ilościach w szerokim zakresie w odpowiednich cech. Logistyka jest szybka i skuteczna, nasze wsparcie marketingowe i informacje rynkowe w segmencie detalicznym nie ma sobie równych, a marże w handlu detalicznym będą wiarygodne i pewne.

Zapraszamy do współpracy z naszą plantacją.