iChoinki - Producent choinek. Oferujemy choinki cięte w donicy. Zadzwoń 796-153-323.
+48 796 153 323
+48 668 540 570

Kontakt

Home » Kontakt

Oferty dla kontrahentów pragnących już dziś zawrzeć korzystną transakcję. Na niniejszej stronie znajdą Państwo szereg atrakcyjnych ofert. Gdy tylko będą Państwo rozważać współpracę z nami lub zapragną uzyskać więcej informacji, prosimy bez wahania skontaktować się z nami pocztą elektroniczną – na przykład przez formularz kontaktowy.

Formularz kontaktowy

Adres e-mail (wymagany)

Wiadomość

Znajdź nas

Dodatkowe informacje

W firmie Ichoinki duży nacisk kładziemy na dzielenie się wiedzą i uważamy, że jako hurtownik jesteśmy niejako zobowiązani do służenia branży dobrą radą.
  • ichoinki Sp. z o.o.
  • NIP: 7471880286
  • KRS: 0000377613
  • +48 796 153 323
  • +48 668 540 570
  • BIURO@ICHOINKI.PL
  • WWW.ICHOINKI.PL

 

Producent choinek

Ichoinki to największy producent choinek w Polsce i Europie Środkowej. Działamy tak, by mogli Państwo cieszyć się wysokiej jakości drzewkami. Dostępne są u nas zarówno choinki cięte, jak i w donicach. Chcemy podkreślić to, że nasza produkcja odbywa się na terenie Polski, co oznacza, że wspieramy nasz rodzimy przemysł oraz gospodarkę. Dodatkowo nasze żywe choinki dostępne są w atrakcyjnych dla klientów cenach.

Nasze plantacje choinek wyposażone są w specjalistyczny, nowoczesny sprzęt, umożliwiający skuteczną uprawę. W połączeniu z fachową kadrą daje to drzewka o wysokiej jakości. Współpracujemy z producentami choinek i sadzonek z innych krajów, by wzbogacić oraz ulepszyć jakościowo naszą ofertę. Jesteśmy otwarci zarówno na klienta hurtowego, jak i detalicznego. Dbamy o to, aby każdy z Państwa był zadowolony z obsługi, z jaką się zetknie oraz z przyjemnością powrócił do nas w przyszłości.

Choinki w donicy lub cięte dostarczane przez nas doskonale sprawdzą się jako drzewka ozdobne. Będą stanowić klimatyczny element parku lub ogrodu. Choinkę w donicy można z powodzeniem trzymać zarówno w domu, jak i na świeżym powietrzu. Zdobią one już wiele parków czy ogrodów. Nadają się do sadzenia pojedynczo, w grupach, szpalerach lub żywopłotach. W naszej bogatej ofercie różnorodnych odmian z pewnością znajdzie się drzewo, które będzie odpowiadało Państwu pod względem pożądanych cech oraz przeznaczenia, do jakiego można je wykorzystać.

Cięte choinki lub też te doniczkowe w naszym kraju są przede wszystkim popularne w okresie Bożego Narodzenia. Zdobią w tym czasie domy większości Polaków. Ich ubieranie jest nieodłącznym elementem Wigilii w wielu rodzinach. To pod nimi nasze pociechy cieszą się z otrzymanych prezentów gwiazdkowych. Jest to więc coś więcej niż tylko drzewo. Duża część z nich pochodzi właśnie z naszej plantacji choinek.

Jeśli szukają Państwo choinek ciętych lub doniczkowych, wybór jest oczywisty – polski producent iChoinki. Nic nie ozdobi parku, ogrodu, czy domu tak, jak żywa choinka z naszej oferty w atrakcyjnej cenie.